Drogowa Pomoc

Wulkanizacja Grójec - sezonowa wymiana opon

Gdy zbliża się okres zimowy konieczna jest wymiana opon z letnich na zimowe. W tej chłodnej porze roku, pogoda sprawia, że drogi są oblodzone a jazda po asfalcie staje się trudniejsza. W takich trudnych warunkach zwykłe opony mogą nie dać sobie rady. Opony zimowe posiadają większe rowki w bieżniku, co sprawia przedostanie się śniegu do środka i w efekcie do lepszej przyczepności na ośnieżonej drodze. Dlatego wymiana opon w wulkanizacji w Grójcu jest niezbędna dla bezpieczeństwa jazdy. Wymiana opon przyda się również w okresie wiosennym, gdy śnieg już stopniał, a temperatury są dodatnie. Serdecznie zapraszamy do naszej Wulkanizacji w Grójcu!

Wulkanizacja Grójec - nie tylko wymiana opon

Wulkanizacja Grójec to nie tylko niezbędna wymiana opon, ale również szereg innych usług. W Wulkanizacja Grójec wymieniamy również tzw, zaworki, które po sezonie ulegają zużyciu (tj. przegrzaniu oraz spękaniu), przez co mogą stanowić zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Równie ważne jest regularne pompowanie opon, aby utrzymać stałe ciśnienie. Jego większe lub mniejsze różnice mogą doprowadzić do szybszego zużycia się opony, wydzielania zwiększonej ilości ciepła, większego zużycia paliwa czy też do jej rozerwania. W Wulkanizacja Grójec nie może też zabraknąć wyważania kół. Niewyważone koła poznasz po charakterystycznym szumie samochodu a także po drganiu nadwozia (niewyważone tylnie koła) oraz drganiu kierownicy (niewyważone przednie koła). Nieprawidłowo wyważone koła są przyczyną słabej przyczepności i w efekcie mogą powodować trudności w prowadzeniu pojazdu. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo odwiedzając nasz serwis wulkanizacyjny w Grójcu.

Wulkanizacja Grójec - inne usługi

Koła to nie tylko opony, w naszej wulkanizacji w Grójcu zajmujemy się również sprzedażą opon nowych i używanych, renowacją felg stalowych i aluminiowych, a także wymianą klocków i tarcz. Dlatego, jeśli masz ograniczony budżet bądź chcesz odświeżyć swój samochód serdecznie zapraszamy do Wulkanizacji w miejscowości Grójec.

Wulkanizacja Grójec - zadzwoń w potrzebie!

Opony, choć wytrzymałe, mogą ulec zniszczeniu w każdej chwili. Dlatego, jeśli będziesz miał jakikolwiek problem z ogumieniem w trasie koniecznie zadzwoń do wulkanizacji w Grójcu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt taki jak laweta, którą szybko przetransportujemy Twój samochód do warsztatu i równie szybko
naprawimy Twoje ogumienie. W Wulkanizacja w miejscowości Grójec stawiamy na pełen profesjonalizm i komfort jazdy kierowcy, dlatego możesz powierzyć nam swoje auto, bez obaw o wysokie koszta oraz dodatkowe naprawy.

Wulkanizacja Grójec - wiedza i świadomość to podstawa

Jesteśmy fair wobec klientów, dlatego jeśli jest konieczna naprawa innych elementów przystępnie wyjaśniamy z jakich powodów. Może się zdarzyć, iż podczas przeglądu samochodu znajdziemy problem, który będzie przyczyną niebezpieczeństwa dla kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Nie wymieniamy nic bez zgody klienta, a wszystkie koszta są jawne. Jeśli masz pytania, nie wahaj się zadzwonić i zapytać. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu!

Pomoc Drogowa

Jesteśmy zawsze, tam, gdzie nas potrzebujesz. Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze. Wiemy, że w nagłych sytuacjach liczy się czas.


This will close in 0 seconds

Laweta

Posiadamy lawetę, dlatego szybko reagujemy i sprawnie pomagamy w bardzo trudnych i poważnych wypadkach. 


This will close in 0 seconds

Serwis samochodowy

Na autach znamy się jak nikt inny. Oprócz pomocy w nagłych sytuacjach oferujemy również serwisowanie aut.


This will close in 0 seconds

Holowanie

Na drodze bywa różnie, kiedy nie masz możliwości bezpiecznego dojechania do celu, możesz powierzyć nam swoje auto, a my bezpiecznie odstawimy je pod wskazany adres.


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja mobilna

Na drodze może spotkać Cię wiele przeszkód. Jeśli przebijesz oponę, dojedziemy i sprawnie zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do celu. 


This will close in 0 seconds

Mechanika

Samochody to nasza pasja, dlatego chętnie pomagamy każdemu, komu auto odmawia posłuszeństwa! Dzięki doświadczeniu oferujemy szybkie naprawy.


This will close in 0 seconds

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Do kolizji ciężko być przygotowanym, dlatego naszym klientom oferujemy holowanie bezgotówkowe, które pokryje OC sprawcy wypadku. 


This will close in 0 seconds

Samochody zastępcze

Stłuczki, kolizje czy wypadki mogą spowodować, że auto przez krótki bądź długi czas nie będzie nadawało się do użytku. Zadbamy o, to byś miał się czym poruszać. 


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja stacjonarna

Bezpieczny samochód to sprawny samochód, który jest odpowiednio przygotowany do jazdy o każdej porze roku. Zapraszamy na wymiany opon w naszej siedzibie.


This will close in 0 seconds