Drogowa Pomoc

W okresie zimy oraz wzmożonych opadów śniegu i deszczu, notuje się zwiększoną ilość wypadków samochodowych na drogach. Autolaweta Grójec oraz pomoc drogowa mogą okazać się niezbędne. W związku z tym posiadanie namiarów na sprawdzoną firmę posiadającą w swojej ofercie usługę jaką jest autolaweta Grójec jest konieczne. Działamy na terenie miejscowości Grójec i okolic 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli kierowcy na terenie Grójec i okolic będą potrzebować drogowego wsparcia, przybędziemy z pomocą niezależnie od pory dnia czy nocy. Nasza autolaweta Grójec będzie wybawieniem dla niejednego kierowcy znajdującego się w tarapatach.

 

Stłuczki lub nagła awaria samochodu

W przypadku stłuczki lub nagłej awarii samochodu na terenie Grójec pierwszą konieczną akcją do podjęcia przez kierowcę jest zabezpieczenie miejsca zdarzenia poprzez ustawienie trójkąta ostrzegawczego oraz (w razie potrzeby) udzielenie pierwszej pomocy, a następnie wezwanie specjalistycznej firmy, która przyjedzie na miejsce wypadku.

Nasza autolaweta Grójec przybędzie tak szybko jak to możliwe. Wykwalifikowani pracownicy zdiagnozują usterkę i pomogą przetransportować samochód na wskazane miejsce.

Usługa, jaką jest autolaweta to najczęstszy rodzaj pomocy niesiony kierowcom na terenie Grójec i okolic. Bardzo często zdarza się, że diagnoza powstałej na trasie usterki samochodu nie jest możliwa na miejscu, w związku z czym konieczne jest wezwanie firmy, której autolaweta będzie wartościową pomocą. Każda autolaweta naszej firmy jest dobrze wyposażona oraz co najważniejsze – w pełni sprawna. W związku z tym kierowcy na terenie Grójec i okolic potrzebujący wsparcia mogą mieć pewność usługi na najwyższym poziomie.

Autolaweta Grójec – wypadek? Zadzwoń!

Najlepsze rozwiązanie

Autolaweta Grójec to również najlepsze rozwiązanie dla zmotoryzowanych, którzy staną się uczestnikami niefortunnego wypadku na trasie w okolicach Grójec. W takim przypadku autolaweta nie naraża pojazdu na dodatkowe usterki czy uszkodzenia, ponieważ w bezpieczny sposób przetransportuje auto we właściwe miejsce nie narażając przy tym kierowcy czy innych uczestników ruchu drogowego.

Autolaweta w obrębie miejscowości Grójec i okolic to usługa o której każdy kierowca powinien pamiętać udając się w trasę – obojętnie czy na wakacje czy wyjazd służbowy. Niezależnie od tego czy jazda samochodem jest elementem pracy i codzienności czy jedynie okazjonalną czynnością – namiary na sprawdzoną firmę posiadającą usługę jaką jest autolaweta powinien mieć w portfelu czy skrytce samochodowej każdy kierowca.

Autolaweta Grójec może okazać się również przydatna w momencie, kiedy niezbędne będzie przewiezienie towarów wielkogabarytowych. Przewozimy również maszyny oraz rzeczy o niestandardowych wymiarach nie tylko na terenie Grójec (możliwy jest również transport zagraniczny!). W związku z tym nasza autolaweta może zostać wynajęta! Wystarczy zadzwonić i ustalić dostępność w dogodnym terminie.

Pamiętaj – jeśli jesteś kierowcą z Grójec i okolic – zanotuj sobie nasz numer telefonu i miej go zawsze przy sobie.

Pomoc Drogowa

Jesteśmy zawsze, tam, gdzie nas potrzebujesz. Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze. Wiemy, że w nagłych sytuacjach liczy się czas.


This will close in 0 seconds

Laweta

Posiadamy lawetę, dlatego szybko reagujemy i sprawnie pomagamy w bardzo trudnych i poważnych wypadkach. 


This will close in 0 seconds

Serwis samochodowy

Na autach znamy się jak nikt inny. Oprócz pomocy w nagłych sytuacjach oferujemy również serwisowanie aut.


This will close in 0 seconds

Holowanie

Na drodze bywa różnie, kiedy nie masz możliwości bezpiecznego dojechania do celu, możesz powierzyć nam swoje auto, a my bezpiecznie odstawimy je pod wskazany adres.


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja mobilna

Na drodze może spotkać Cię wiele przeszkód. Jeśli przebijesz oponę, dojedziemy i sprawnie zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do celu. 


This will close in 0 seconds

Mechanika

Samochody to nasza pasja, dlatego chętnie pomagamy każdemu, komu auto odmawia posłuszeństwa! Dzięki doświadczeniu oferujemy szybkie naprawy.


This will close in 0 seconds

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Do kolizji ciężko być przygotowanym, dlatego naszym klientom oferujemy holowanie bezgotówkowe, które pokryje OC sprawcy wypadku. 


This will close in 0 seconds

Samochody zastępcze

Stłuczki, kolizje czy wypadki mogą spowodować, że auto przez krótki bądź długi czas nie będzie nadawało się do użytku. Zadbamy o, to byś miał się czym poruszać. 


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja stacjonarna

Bezpieczny samochód to sprawny samochód, który jest odpowiednio przygotowany do jazdy o każdej porze roku. Zapraszamy na wymiany opon w naszej siedzibie.


This will close in 0 seconds