Drogowa Pomoc

Skorzystaj z naszych usług – POMOC DROGOWA MSZCZONÓW

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu pomocy drogowej na terenie miejscowości Mszczonów.

Oferujemy szeroki zakres usług, które uratują z opresji niejednego kierowcę. Świadczymy usługi błyskawicznie i całodobowo. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotowy 24/7, aby udzielić kierowcom niezbędnego wsparcia w przypadku kolizji, stłuczki czy usterki pojazdu.

Kontakt do fachowej i zaufanej pomocy drogowej to niezbędna informacja, jaką każdy kierowca powinien mieć zawsze przy sobie. Jesteśmy liderem świadczącym usługi na terenie miejscowości Mszczonów i okolic.

Pomoc drogowa Mszczonów - skorzystaj z naszej pomocy

W przypadku awarii samochodu, nasi eksperci dotrą we wskazane miejsce, za pomocą specjalistycznego sprzętu zdiagnozują i naprawią powstałą usterkę lub – w przypadku takiej konieczności – przetransportują auto do zakładu mechanika.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm są dla nas najwyższymi wartościami, dlatego nasze usługi pomocy drogowej wykonujemy za pomocą sprzętów i lawet wysokiej klasy. Nasze sprzęty są bezpieczne i obsługiwane przez zawodową kadrę z wieloletnim doświadczeniem.


Oprócz tego świadczymy również usługi dowozu części zamiennych do samochodu lub paliwa, dzięki czemu nie trzeba będzie przerywać odbywanej podróży. Wystarczy wezwać pomoc drogową dzwoniąc na nasz numer telefonu, a my zajmiemy się resztą.


Posiadamy szeroki wybór floty zastępczej, co umożliwi łatwe poruszanie się po drogach w przypadku konieczności kilkudniowej naprawy uszkodzonego samochodu.

Niezależnie od tego o jakiej porze dnia i nocy będziesz potrzebować wezwania pomocy drogowej – przybędziemy, ponieważ działamy również w niedziele i święta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy na trasie – nasz wykwalifikowany pracownik do Ciebie dotrze.

Pomoc drogowa Mszczonów – zaufaj nam!

Nasze wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim darzą nas Klienci gwarantują 100% satysfakcji, dlatego każdy kierowca z Mszczonowa powinien posiadać w samochodzie namiary na naszą firmę świadcząca usługi z zakresu pomocy drogowej.

Pomoc Drogowa

Jesteśmy zawsze, tam, gdzie nas potrzebujesz. Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze. Wiemy, że w nagłych sytuacjach liczy się czas.


This will close in 0 seconds

Laweta

Posiadamy lawetę, dlatego szybko reagujemy i sprawnie pomagamy w bardzo trudnych i poważnych wypadkach. 


This will close in 0 seconds

Serwis samochodowy

Na autach znamy się jak nikt inny. Oprócz pomocy w nagłych sytuacjach oferujemy również serwisowanie aut.


This will close in 0 seconds

Holowanie

Na drodze bywa różnie, kiedy nie masz możliwości bezpiecznego dojechania do celu, możesz powierzyć nam swoje auto, a my bezpiecznie odstawimy je pod wskazany adres.


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja mobilna

Na drodze może spotkać Cię wiele przeszkód. Jeśli przebijesz oponę, dojedziemy i sprawnie zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do celu. 


This will close in 0 seconds

Mechanika

Samochody to nasza pasja, dlatego chętnie pomagamy każdemu, komu auto odmawia posłuszeństwa! Dzięki doświadczeniu oferujemy szybkie naprawy.


This will close in 0 seconds

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Do kolizji ciężko być przygotowanym, dlatego naszym klientom oferujemy holowanie bezgotówkowe, które pokryje OC sprawcy wypadku. 


This will close in 0 seconds

Samochody zastępcze

Stłuczki, kolizje czy wypadki mogą spowodować, że auto przez krótki bądź długi czas nie będzie nadawało się do użytku. Zadbamy o, to byś miał się czym poruszać. 


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja stacjonarna

Bezpieczny samochód to sprawny samochód, który jest odpowiednio przygotowany do jazdy o każdej porze roku. Zapraszamy na wymiany opon w naszej siedzibie.


This will close in 0 seconds