Laweta Grójec

Usługa auto holowania Grójec oraz transport samochodu na lawecie to najczęstsze czynności wykonywane przez fachowców oferujących pomoc drogową.

Laweta Grójec - jesteś w dobrych rękach!

Lawety jakimi dysponuje firma Auto-Hol Grójec są w pełni sprawne, nowoczesne oraz najwyższej jakości. Zapewniamy bezpieczny transport samochodu przez kwalifikowanych pracowników, którzy zabezpieczą Twoje auto i zabiorą je z miejsca wypadku drogowego.  Nasze lawety cechują się dużą ładownością, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić nasze usługi wszelakiego rodzaju samochodom na terenie Grójec i okolic.

Laweta Grójec - jesteśmy tam, gdzie potrzebujesz

Dzięki możliwości wezwania lawety, nie musisz się martwić w momencie, gdy auto z nieznanej przyczyny nagle zatrzyma się na środku drogi. Nie zawsze możliwe jest natychmiastowa naprawa samochodu. Często diagnoza usterki musi zostać wykonana w warsztacie, w związku z czym pomoc w postaci lawety, która przewiezie auto pod wskazany adres jest nieoceniona. 

Laweta Grójec - wszystkie usługi w jednym miejscu

Laweta to coś więcej niż jedynie transport uszkodzonego z nieznanych przyczyn samochodu. To również natychmiastowa pomoc w sytuacji, gdy stajemy się uczestnikami wypadku drogowego. W takich momentach zachowanie spokoju nie jest łatwe, w związku z czym wsparcie w postaci profesjonalnej firmy może okazać się zbawienne. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wezwanie firmy posiadającej w swojej ofercie lawety, ponieważ wykwalifikowani pracownicy zabezpieczą miejsce stłuczki oraz bezpiecznie przetransportują uszkodzone auto do mechanika lub na parking. Dzięki takiej możliwości mieszkańcy Grójec i okolic nie muszą martwić się o transport samochodu na własną rękę – my zrobimy to za nich!

Laweta Grójec - zadzwoń po nas!

Wezwanie lawety jest również pomocne w sytuacji, gdy nasze auto można uruchomić, jednak jego praca budzi niepokój i pojawiają się podejrzenia usterki. Takim samochodem nie powinno się jechać i kontynuować trasy na własną rękę, gdyż stwarza to niebezpieczeństwo dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi. W takich sytuacjach należy wezwać pomoc drogową, która ustali źródło oraz przyczynę usterki i w przypadku stwierdzenie niemożności dalszej jazdy, zabierze auto za pomocą lawety do odpowiedniego mechanika. 

Skorzystanie z lawety to również gwarancja bezpieczeństwa Twojego auta. Nasi profesjonalni kierowcy, którzy zajmują się niesieniem pomocy za pośrednictwem lawety, zminimalizują ryzyko zarysowań oraz otarć uszkodzonego samochodu w trakcie transportu. Profesjonalna firma zapewni stabilizację auta oraz bezpieczeństwo na drodze innym użytkownikom ruchu.

Każdy kierowca z Grójec oraz okolic powinien posiadać przy sobie kontakt do firmy oferującej pomoc drogową, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie ona potrzebna. Na trasie zdarzają się różne sytuacje oraz nieoczekiwane zdarzenia. Stłuczki i wypadki mają miejsce również na trasach, gdzie zasięg jest ograniczony i nie możemy skorzystać z internetu w celu znalezienia kontaktu do firmy oferującej pomoc drogową, szczególnie takiej, która posiada w swojej ofercie lawetę. Dlatego w celach bezpieczeństwa, powinno się mieć przy sobie wizytówkę profesjonalistów, którzy zapewnią pomoc w każdej, nawet najbardziej niebezpiecznej i nagłej sytuacji na drodze