Drogowa Pomoc

Laweta Grójec

Usługa auto holowania Grójec oraz transport samochodu na lawecie to najczęstsze czynności wykonywane przez fachowców oferujących pomoc drogową.

Laweta Grójec - Jesteś w dobrych rękach!

Lawety jakimi dysponuje firma Auto-Hol Grójec są w pełni sprawne, nowoczesne oraz najwyższej jakości. Zapewniamy bezpieczny transport samochodu przez kwalifikowanych pracowników, którzy zabezpieczą Twoje auto i zabiorą je z miejsca wypadku drogowego.  Nasze lawety cechują się dużą ładownością, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić nasze usługi wszelakiego rodzaju samochodom na terenie Grójec i okolic.

Jesteśmy tam, gdzie potrzebujesz

Dzięki możliwości wezwania lawety, nie musisz się martwić w momencie, gdy auto z nieznanej przyczyny nagle zatrzyma się na środku drogi. Nie zawsze możliwe jest natychmiastowa naprawa samochodu. Często diagnoza usterki musi zostać wykonana w warsztacie, w związku z czym pomoc w postaci lawety, która przewiezie auto pod wskazany adres jest nieoceniona. 

Laweta Grójec - wszystkie usługi w jednym miejscu

Laweta Grójec to coś więcej niż jedynie transport uszkodzonego z nieznanych przyczyn samochodu. To również natychmiastowa pomoc w sytuacji, gdy stajemy się uczestnikami wypadku drogowego. W takich momentach zachowanie spokoju nie jest łatwe, w związku z czym wsparcie w postaci profesjonalnej firmy może okazać się zbawienne. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wezwanie firmy posiadającej w swojej ofercie lawety, ponieważ wykwalifikowani pracownicy zabezpieczą miejsce stłuczki oraz bezpiecznie przetransportują uszkodzone auto do mechanika lub na parking. Dzięki takiej możliwości mieszkańcy Grójec i okolic nie muszą martwić się o transport samochodu na własną rękę – my zrobimy to za nich!

Laweta Grójec - zadzwoń po nas!

Wezwanie lawety jest również pomocne w sytuacji, gdy nasze auto można uruchomić, jednak jego praca budzi niepokój i pojawiają się podejrzenia usterki. Takim samochodem nie powinno się jechać i kontynuować trasy na własną rękę, gdyż stwarza to niebezpieczeństwo dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi. W takich sytuacjach należy wezwać pomoc drogową, która ustali źródło oraz przyczynę usterki i w przypadku stwierdzenie niemożności dalszej jazdy, zabierze auto za pomocą lawety do odpowiedniego mechanika. 

Skorzystanie z lawety Grójec to również gwarancja bezpieczeństwa Twojego auta. Nasi profesjonalni kierowcy, którzy zajmują się niesieniem pomocy za pośrednictwem lawety, zminimalizują ryzyko zarysowań oraz otarć uszkodzonego samochodu w trakcie transportu. Profesjonalna firma zapewni stabilizację auta oraz bezpieczeństwo na drodze innym użytkownikom ruchu.

Każdy kierowca z Grójec oraz okolic powinien posiadać przy sobie kontakt do firmy oferującej pomoc drogową, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie ona potrzebna. Na trasie zdarzają się różne sytuacje oraz nieoczekiwane zdarzenia. Stłuczki i wypadki mają miejsce również na trasach, gdzie zasięg jest ograniczony i nie możemy skorzystać z internetu w celu znalezienia kontaktu do firmy oferującej pomoc drogową, szczególnie takiej, która posiada w swojej ofercie lawetę. Dlatego w celach bezpieczeństwa, powinno się mieć przy sobie wizytówkę profesjonalistów, którzy zapewnią pomoc w każdej, nawet najbardziej niebezpiecznej i nagłej sytuacji na drodze

Pomoc Drogowa

Jesteśmy zawsze, tam, gdzie nas potrzebujesz. Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze. Wiemy, że w nagłych sytuacjach liczy się czas.


This will close in 0 seconds

Laweta

Posiadamy lawetę, dlatego szybko reagujemy i sprawnie pomagamy w bardzo trudnych i poważnych wypadkach. 


This will close in 0 seconds

Serwis samochodowy

Na autach znamy się jak nikt inny. Oprócz pomocy w nagłych sytuacjach oferujemy również serwisowanie aut.


This will close in 0 seconds

Holowanie

Na drodze bywa różnie, kiedy nie masz możliwości bezpiecznego dojechania do celu, możesz powierzyć nam swoje auto, a my bezpiecznie odstawimy je pod wskazany adres.


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja mobilna

Na drodze może spotkać Cię wiele przeszkód. Jeśli przebijesz oponę, dojedziemy i sprawnie zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do celu. 


This will close in 0 seconds

Mechanika

Samochody to nasza pasja, dlatego chętnie pomagamy każdemu, komu auto odmawia posłuszeństwa! Dzięki doświadczeniu oferujemy szybkie naprawy.


This will close in 0 seconds

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Do kolizji ciężko być przygotowanym, dlatego naszym klientom oferujemy holowanie bezgotówkowe, które pokryje OC sprawcy wypadku. 


This will close in 0 seconds

Samochody zastępcze

Stłuczki, kolizje czy wypadki mogą spowodować, że auto przez krótki bądź długi czas nie będzie nadawało się do użytku. Zadbamy o, to byś miał się czym poruszać. 


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja stacjonarna

Bezpieczny samochód to sprawny samochód, który jest odpowiednio przygotowany do jazdy o każdej porze roku. Zapraszamy na wymiany opon w naszej siedzibie.


This will close in 0 seconds