Drogowa Pomoc

Laweta Warka i Mszczonów - kompleksowe usługi transportowe

Nikt nie chce znaleźć się w sytuacji, w której jego samochód odmawia posłuszeństwa na środku drogi. Niestety, awarie zdarzają się każdemu, niezależnie od marki czy wieku pojazdu. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług lawety, która szybko i sprawnie przetransportuje uszkodzony samochód do najbliższego warsztatu lub serwisu.

Nasza firma Auto-hol oferuje transport uszkodzonych pojazdów w okolicy Warki i Mszczonowa. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy. Dojeżdżamy nawet 50 km od naszego serwisu umiejscowionego w Grójcu.

Transport pojazdów wielkogabarytowych

Nie każda laweta jest w stanie przetransportować pojazdy o większych gabarytach, takie jak ciężarówki, autobusy czy łodzie. Nasza firma dysponuje jednak specjalistycznymi lawetami, które pozwalają na przewóz pojazdów o różnych rozmiarach i wagach w okolicy Warki i Mszczonowa. Dlatego zadzwoń i dowiedz się więcej.

Transport nawet do 60km

Nasi zadowoleni klienci to dla nas najlepsza rekomendacja. Wielu z nich korzysta z naszych usług transportowych regularnie, co świadczy o naszej skuteczności i profesjonalizmie. Oferujemy transport nawet do 50km (m.in. w okolicach Warki i Mszczonowa) od miejsca załadunku, co pozwala naszym klientom na przewóz pojazdów na większe odległości.

Posiadamy specjalistyczny i sprawdzony sprzęt

Nasze lawety są wyposażone w specjalistyczny regularnie modernizowany sprzęt, który pozwala na bezpieczny i skuteczny transport różnych rodzajów pojazdów i urządzeń. Nasi kierowcy są doświadczonymi specjalistami, którzy dbają o każdy szczegół i zapewniają kompleksową obsługę klienta.

Jesteśmy otwarci na wiele sytuacji i wypadków

Koniecznie do nas zadzwoń, aby poznać pełną ofertę usług Auto-hol. Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę klienta, która jest dostępna w każdej chwili, aby pomóc w rozwiązaniu każdego problemu związane z transportem pojazdów.

Pomoc Drogowa

Jesteśmy zawsze, tam, gdzie nas potrzebujesz. Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń o każdej porze. Wiemy, że w nagłych sytuacjach liczy się czas.


This will close in 0 seconds

Laweta

Posiadamy lawetę, dlatego szybko reagujemy i sprawnie pomagamy w bardzo trudnych i poważnych wypadkach. 


This will close in 0 seconds

Serwis samochodowy

Na autach znamy się jak nikt inny. Oprócz pomocy w nagłych sytuacjach oferujemy również serwisowanie aut.


This will close in 0 seconds

Holowanie

Na drodze bywa różnie, kiedy nie masz możliwości bezpiecznego dojechania do celu, możesz powierzyć nam swoje auto, a my bezpiecznie odstawimy je pod wskazany adres.


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja mobilna

Na drodze może spotkać Cię wiele przeszkód. Jeśli przebijesz oponę, dojedziemy i sprawnie zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do celu. 


This will close in 0 seconds

Mechanika

Samochody to nasza pasja, dlatego chętnie pomagamy każdemu, komu auto odmawia posłuszeństwa! Dzięki doświadczeniu oferujemy szybkie naprawy.


This will close in 0 seconds

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Do kolizji ciężko być przygotowanym, dlatego naszym klientom oferujemy holowanie bezgotówkowe, które pokryje OC sprawcy wypadku. 


This will close in 0 seconds

Samochody zastępcze

Stłuczki, kolizje czy wypadki mogą spowodować, że auto przez krótki bądź długi czas nie będzie nadawało się do użytku. Zadbamy o, to byś miał się czym poruszać. 


This will close in 0 seconds

Wulkanizacja stacjonarna

Bezpieczny samochód to sprawny samochód, który jest odpowiednio przygotowany do jazdy o każdej porze roku. Zapraszamy na wymiany opon w naszej siedzibie.


This will close in 0 seconds